| eusebiuandrei a întrebat:

Salut! Este posibil sa o las gravida daca am ejaculat pe mana, iar dupa m-am sters cu hartie, m-am spalat cu apa (fara sapun), apoi m-am sters pe prosop si i am introdus degetele in vagin?
Era in prima zi de fertilitate, iar mana murdara a fost stanga, folosita a fost dreapta la fingering

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

Te cred! Dar deocamdată nu ai motive de îngrijorare! Tura viitoare după ce te masturbezi nu mai baga degetele prin vaginul partenerei! Și desigur folosește prezervativ!

11 răspunsuri:
| iulia0514 a răspuns:

E a 4 oara când pui această întrebare! Răspunsul este NU nu poate rămâne însărcinată deci felicitari nu o sa schimbi scutece cel puțin deocamdată!

| eusebiuandrei explică (pentru iulia0514):

Multumesc frumos, dar e a doua oara de fapt, imi este foarte teama fara suparare

| eusebiuandrei explică (pentru iulia0514):

Multumesc de sfat, pot sa va intreb cati ani aveti? Am primit raspunsuri la misto in trecut de la copii si sunt doar curios, daca vreti sa ramana confidential asta va inteleg!

| iulia0514 a răspuns (pentru eusebiuandrei):

Am 32 de ani nu e un secret

| eusebiuandrei explică (pentru iulia0514):

Chiar simt sa va multumesc mult, as mai fi vrut sa adaug ca de data asta sperma a fost mai lichida de obicei, cauza o stiu de ce si cred ca asta inseamna ca este mai putin fertila

| iulia0514 a răspuns (pentru eusebiuandrei):

E din cauza masturbării excesive! Înceapă sa nu te mai masturbezi atât de des și atenție la igienă!

| eusebiuandrei explică (pentru iulia0514):

Stiu, stiu, dar asta scade sansele de a o lasa gravida, fiind in favoarea mea, nu?

| iulia0514 a răspuns (pentru eusebiuandrei):

Daca nu ai ejaculat în vaginul partenerei tale sunt șanse 0 sa rămână însărcinată.

| iulia0514 a răspuns (pentru eusebiuandrei):

Te cred! Dar deocamdată nu ai motive de îngrijorare! Tura viitoare după ce te masturbezi nu mai baga degetele prin vaginul partenerei! Și desigur folosește prezervativ!

| Andra4862 a răspuns:

Nu

| YeeeeRoooock a răspuns:

Nu

| Sexolinul69 a răspuns:

Nu,doarece sperma isi i.a zborul cu aripile spermatozoidului