| anonim_4396 a întrebat:

Hei,revin din nou(doar pentru intrebari e TPU, nu?). Dau funda! De ceva timp vorbesc cu un baiat din orasul meu, nu ne-am vazut inca..Mai tot timpul m-a bagat el in seama,eu de doua ori,azi a aflat ca as vrea sa-l cunosc mai bine,ca-mi place cum arata el, cum e el si mi-a zis sa iesim duminica, credeti ca ma simpatizeaza? Multumesc! Nu vreau raspunsuri la misto!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el te-a bagat in seama, sigur ca te place, mai cu seama ca nu v-ati vazut inca.

| Ichnat a răspuns:

Ce ai de pierdut?
Du-te si afla la un suc gratis! happy