| anonim_4396 a întrebat:

Hei,revin din nou cu aceeasi deoarece nu am primit multe raspunsuri! Dau funda! De ceva timp vorbesc cu un baiat din orasul meu, nu ne-am vazut inca..Mai tot timpul m-a bagat el in seama,eu de doua ori, azi a aflat ca as vrea sa-l cunosc mai bine, ca-mi place cum arata el, cum e el si mi-a zis sa iesim duminica, credeti ca ma simpatizeaza? Multumesc! Nu vreau raspunsuri la misto!

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai o nesiguranta teribila in tine!
Tu vorbesti cu el,tu citesti ce-ti scrie,tu vezi inimioarele care ti le trimite,tu esti cea invitata in oras,dar ai nevoie sa-ti confirmam noi daca te simpatizeaza!
Normal ca te simpatizeaza si s-a bucurat ca, in sfarsit, ai dat si tu un semn de interes, asa ca si-a permis inclusiv sa te invite in oras!
Crezi ca daca te antipatiza sau ii erai indiferenta, mai facea ceva din toate astea?
Te asigur ca nu.

| neutrino a răspuns:

Tipul, ca si tine, neavand alta alternativa, doreste sa te cunoasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, vrea sa te vada pentru ca te uraste.

| anonimus321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma doare rasul de atata burta! p.s cred ca intelegi replica mea!

| BlakeLively a răspuns:

Nu ai primit foarte multe rapunsuri pentru ca nu stii sa te exprimi foarte bine.
Daca te-a invitat in oras imediat dupa ce a aflat ca il placi asta nu inseamna ca e reciproc. Ma refer la faptul ca asa se intampla de cele mai multe ori, insa tu stii adevarul mai bine decat mine sau decat oricine altcineva care incearca sa-ti dea sfaturi.
Dar cine stie, probabil ca si el te place si de aceea te-a invitat in oras. Fii tu insati. Multa bafta!

| MDenisee a răspuns:

Daca ti-a propus sa iesiti, atunci da cred ca te simpatizeaza happy