| Tzygy a întrebat:

Hei salut! Sunt un pusti de 15 ani. Am o prietena de ceva timp, ea fiind la aceiasi varsta cu mine si dorim sa facem si noi sex pentru prima oara, insa eu ma masturbez si (inspre nemultzumirea mea) ejaculez foarte repede 1-2 minute, si nu stiu ce sa fac, daca dupa actul sexual ea va fi "nesatisfacuta" si oarecum suparata pe mine. Ajutati-ma! Ce pot face sa nu mai ejaculez asa repede? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mafy_liviu_54848 a răspuns:

Baga frate 2 red bull si pedaleazo prima oara vezi cum sta treaba daca tot asa se intampla stai un interval de 10 15 min maxim si mai fa-o odata si normal trebuie sa te tina mai mult daca vezi ca tot asa se intampla Eu zic sa faci cat mai mult sex 5 6 ori pe zi ca sa te obisnuiesti cu sexul si sa capeti experienta succesc cumetrelaughing

4 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

laughing mai ai nevoie de ceva experienta" manuala" laughing trebuie sa stii sa te controlezi.

si daca ejaculezi repede din prima, poti sa mai incerci un numar. te va tine mai mult.

| TheMihutz a răspuns:

Dand "laba" iti dai mai repede drumul decat cand faci sex, nu ti-ai dat seama? Las-o dracu si fa sex...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste prezervativu e cel mai bine si daca e du-te la doctor nu-ti fei rusine

| Tzygy explică:

Mai astept raspunsuri...thxwinking