| 1234567anaa a întrebat:

Hei. Sunt cu un baiat de 3 saptamâni si acum câteva zile ..am stat peste el si ne sărutam pasional si ma tot trăgea spre el ma atins pe fund usor ma sărutat pe gât mi-a ridicat putin bluza si ma Mangaia pe spate ..si ma pupat pe piept aproape de sâni. Credeți ca sa excitat? E mai mare cu 4 ani ca mine. Vi se pare normal?

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Chiar extraordinar de normal. Numai lemnele nu se excita.

| RareşTPUro a răspuns:

E si normal sa te saruta pasional daca esti iubita lui si ii place de tine dar totusi ai putea sa ii spui ca inca nu e timpul pentru sex sau dragoste, adica cum crezi tu si cum doresti si tu... sarutari mai pasionale merge dar sa nu o duceti in extreme daca tu nu doresti pentru ca pana la urma este si dreptul tau de a decide cand sa faceti dragoste.

| halogen001 a răspuns:

Evident ca s-a excitat, e normal sa se excite si daca continuati asa, nu va trece mult timp si veti ajunge la sex, caz in care va trebui sa ai grija sa fie cu prezervativ ca sa nu aveti probleme.

| NoRegretsxx a răspuns:

Da, este normal, nu doar ni se pare.

| ZuzuMissy a răspuns:

Dar tu nu te-ai excitat? si ai macar 18 ani? big grin big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZuzuMissy):

laughing, crezi ca "daca avea 18 ani mai avea intrebarea asta "Inteligenta"? ce naiba.

| intelboss a răspuns:

Daca arati bine si te iubeste normal ...nu te-ai uitat la pantalonii lui sa vezi si daca nu esti pregatita pentru sex macar joaca-te cu el

| 1234567anaa explică (pentru intelboss):

Pai arat bine si ma iubeste

| LastyDJ a răspuns:

Interesant,baiatul are 3 saptamani, dar e mai mare ca tine cu 4 ani...Curiozitatea ma intreaba, cati ani ai tu? thinking