| AbigailCiobotaru a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor.Am o prietena (nu eu, pe bune) care e putin confuza si sunt si eu confuza....adica daca un baiat se uita intotdeauna la o fata -si numai la ea- chiar insistent cateodata si intotdeauna o saluta el primul si ii zambeste mereu/se aseaza intotdeauna pe banca langa ea desi banca e goala.....inseamna ca o place? fundita

Răspuns Câştigător
| claudia5fabules a răspuns:

Pai, da, cred ca astea sunt semne ca o place. Dar trebuie sa ii dea si ea de inteles ca il place, ca sa aiba el curaj sa faca primul pas.

3 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Da, o place.

| perladunarii a răspuns:

Eu zic ca mai vizibil de atat nu se poate! Oare de ce crezi ca face toate lucrurile astea, pentru ca e politicos? Ar trebui sa fie cu toate fetele nu?! Primul pas l-a facut acum mult timp, atunci cand i-a dat prima data atentie!

| AdutzaAde a răspuns:

Poate ca ii place compania ei, sau da, o place, insa daca si ea il place pe el' ar trebui sa dea si ea ceva de innteles.