| anonim_4396 a întrebat:

Hei... sunt in aceeasi clasa cu băiatul de care imi place. Noi am fost în aceeași clasa din a 4-a. Cand eram la scoala eram mai apropiați, stăteam împreună, vorbeam prin mesaje doar ca la ultimul mesaj trimis de mine mi-a dat seen si dupa nu i-am mai dat si nici el mie. Toată vara nu am vorbit. Si astazi nici "La multi ani" nu mi-a zis ca era ziua mea de naștere, pe cand eu i-am trimis lui mesaj de ziua lui... ce are? Astea sunt semne că nu mai vrea sa mai aiba vreo treaba cu mine? Eu credeam ca ma place, dădea multe semne, dar de la un timp s-a răcit. E posibil sa ma placa sau macar sa rămânem prieteni? sad

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prieteni...posibil. Iubiti....greu de crezut. Daca nu va raspunde la ultimul tau mesaj ar fi bine sa incepi sa-l ignori. Multa sanatate!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil are o altă iubită. Sunt foarte multe posibilități.