| anonim_4396 a întrebat:

Hei,sunt intr-o relație cu un băiat de 2 ani jumate.Aseară m-am uitat in galeria lui și am văzut un ss de pe video chat de luna trecută, dintr-o zi in care noi eram certați.I-am arătat și mi-a spus ca a folosit site-ul acela ca înlocuitor pentru filmele porno, nu am nicio probleme cu filmele dar totusi un site de videochat mi se pare puțin deplasat.(menționez ca nu m-a înșelat niciodata)Ce parere aveti? Este un lucru comun pe care îl fac bărbații sau ar trebui sa pun stop pana nu se ajunge mai departe?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam fraier băiatul. Nu si-a pus parolă la telefon.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu asa ca barbat consider ca video chat e cam mult cand esti intr-o relatie. E cam personal. Da poate a fost ceva de moment, asa mai la furie.

| RAY a răspuns:

Înseamnă că nu îl satisfaci sexual cum trebuie

| Violleta2022 a răspuns:

Daca asta la prima cearta alearga sa se masturbeze la videochat, cu siguranta alearga si la prostituate, ca doar nu trebuie sa-ti ceara tie voie sau sa-ti dea raportul.

| doctorandus a răspuns:

Dap, daca un barbat nu se uita la porno are tare mentale.

| dullcat a răspuns:

Buna.Mie nu mi se pare deloc normal ca acum la inceput sa procedeze asa, cand aveti abia doi ani de relatie.Iti poti imagina mai incolo? Mna, imi pare rau.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu e normal.
Cred că e mai bine sa revizuiești relația și, daca nu e de tine, pleacă, cat nu va fi prea târziu

| Miruna333 a răspuns:

Una e sa te uiti la porno, alta e sa stai pe videochat.
,, Menționez ca nu m-a înșelat niciodata'' nu ai vreodata aceasta siguranta. Daca nu ai aflat, nu inseamna ca nu s-a intamplat. Daca la cearta deja intra pe videochat, cu siguranta face si altele

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Intreaba-l daca lui i-ar conveni sa stai pe videochat cu gigoloii care isi etaleaza maciuca in timp ce tu te joci cu inelaru si mijlociu

| Gigiduru007 a răspuns:

Mentionezi ca nu te-a inselat! De unde stii?