| lya18 a întrebat:

De ce se mai uita barbatii la filme porno cand au prietene?
Fiind la prietenul meu acasa eram pe calculator ne cautam un film sa ne uitam si intre timp el s-a dus la baie,iar eu cam curioasa stiu happy m-am uitat putin la istoricul lui in browser si am vazut.
Deci ce sa inteleg? De lipsa nu e vorba, suntem intr-o relatie de aproximativ 3 ani si merge bine si relatia din toate punctele.
Voi faceti asta cand aveti prietena?
Sau ca si fete ati mai fost intr-o situatie similara?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu reusesc sa ma controlez si nu am nici prietena dar nici pornografia nu ma pasioneaza. Aleg solutia celibatarismului fara sa ma incurc cu o tipa apoi sa am probleme in relatie, e bine in singuratate.

| lya18 explică (pentru mgtow):

Da stiu si eu de multe ori prefer sa nu am, dar ai si momente cand simti ca ai nevoie, mai ales cand ii vezi pe altii fericiti si tu...Dar tu de unde stii ca relatiile iti aduc numai probleme? Iti aduc intr-adevar daca nu iti alegi persoana potrivita sau daca faci caz din orice. Sa inteleg ca pana acum ai avut o singura relatie si ti-a adus dezamagire si din cauza asta preferi singuratateahappy sau mereu ai ales fetele nepotrivite.

| mgtow a răspuns (pentru lya18):

Mi-au cazut belele si m-am saturat sa mai am incredere in fete, doar si in singuratate pot trai.

| darrio2007 a răspuns:

Nu poti face cu prietena chiar tot ce vezi acolo.Baiatul simte nevoia de cunoastere, de nou.

| Vix999 a răspuns:

Da este perfect normal... daca te uiti la filme porno nu inseamna ca ai o problema in relatie sau ca duci lipsa.
Si crede-ma, preferi sa se uite la filme porno cand tu nu esti decat sa caute noutati la alte femei.
Asa ca nu mai face din tantar armasar pentru ca nu e cazulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu, eu vizionez impreuna cu prietena mea, curiozitatea si tentatia de ceva nou este in trendwinking

| lya18 explică (pentru anonim_4396):

Aha,bun. Dar eu cand l-am intrebat pe prieten ce parere are despre filmele de genul a zis ca i se par o prostie! Si totusi se uita des happy!

| lya18 explică (pentru lya18):

In legatura cu primul raspuns al tau...e comentariulhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru lya18):

Si cand facem dragoste sau sex facem prostiiwinking si tot facem tongue

| Q69 a răspuns:

Exista o vorba:
sa dea cu piatra cine nu a gresit!
toti baietii se uita la filme porno
care zice ca el nu... minte
nu este nimic rau in faptul ca se uita
la astfel de filme
traim intr-o lume unde pornografia este peste tot...deci, este inevitabila

| TheBlackAng3l a răspuns:

Cica se zice ca un barbat intr-o relatie stabila se masturbeaza mai mult fata de altul care nu este intr-o relatie stabila pentru ca el este invatat sa aiba parte mai des de sex..asta am citit si eu in click parca laughing asa o fi?tongue

| artemiX a răspuns:

Deja suntem in secolul 21big grinSuntem in tara unde aproape totul e permis! E cev normal, baiatu a vrut sa experimenteze ceva nou, E NORMAL!

tonguefunda plztongue

| TuRneR01 a răspuns (pentru artemiX):

De ce trebuie sa pui totu pe tara. Regulile ti le faci tu nu ti le face tara, daca tu iti freci morcovu ce vrei sa-ti faca statu? Eu am regulile mele care nu mi le incalc, statu e normal sa nu-ti interzica, nu suntem in comunizm( nici atunci nu se interzicea masturbarea). Tu te masturbezi din cauza lipsei de prietena ---> lipsa de sex deci trebuie sa te satisfaci si tu cumva nu?

M-a amuzat ca m-ai ceri si funda la sfarsit laughing pentru un raspuns asa de jalnic

| anonim_4396 a răspuns (pentru TuRneR01):

Ce sa-i ceri unui copil de 13 ani? jalnic este ca admin-ul nu face ceva in prvinta copiilor, macar la aceasta categorie

| lya18 explică (pentru anonim_4396):

Astia mai mici au tendinta mai mult sa raspunda la intrebari din categoria asta, deoarece sunt curiosi dar vor sa isi dea si cu parerea lor "auzita de pe la altii" bineinteles fara cunostiinta de cauza sau probabil vor sa raspunda la cat mai multe intrebari pentru amarata aia de fundalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru lya18):

Suntem pe TPU si asta e

| Elena_Adriana_1993 a răspuns:

De obicei baieti sunt cei car se documenteaza din asemenea filme si vor ca si noi fetele sa facem exact ce fac si cei din acele filme

| reapers a răspuns:

Orice barbat face asta, e normal, anormal ar fi daca nu ar face-o.