| Anonimul3315 a întrebat:

Hei! Tot nu inteleg ce e cu razboiul asta. La ce razboi ma refer? Desigur intre fete si baieti. Pur si simplu nu inteleg certurile astea. Tot vad chestii gen: Fete proste! Baietii is mai tari! Ba nu baieti prosti! Fetele sunt cele super! Uitati la asta ma refer. Tot sunt diferite concursuri intre fete si baieti. Pana la urma concursurile astea ce rezolva? Adica sa zicem ca un concurs il castiga fetele. Asta ce a rezolvat? O sa se laude fetele cam o saptamana si gata totul revine la normal. Nu o sa fuga acum baietii pe luna unde sa faca regulile lor.Si ca sa nu apara raspunsuri ca: Pentru ca voi baietii nu sunteti buni de nimic! Sa va zic ceva: Pe planeta asta nu ar exista viata fara baieti sau fara fete. Daca n-ar fi baieti n-ar fi cine sa nasca alti oameni ca viata asta sa continue si daca n-ar fi baieti fetele n-ar avea cu ce sa se... imperecheze ca sa zic asa si n-ar putea face copii. Deci sper ca v-ati prins la ce ma refer prin acest,, razboi".

4 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Nu m-am prins. Zau. Ce razboi? Care sa-si transmita genele la plozi, fata sau baiatul? :]Dar astia stiu genetica, frate, de se cearta asa cum zici tu? Inseamna ca toti sunt destepti, daca "stie " pentru ce si de ce sa se lupte. Eu nu stiu genetica, doar am auzit de ea. De unde sa stiu eu ce gene am si daca am. Nu vad decat genele de la ochi. Pe astea de ce sa le dau mai departe, ca mereu m-au nemultumit ca sunt scurte. Ca sa ce? Sa-si cumpere fiica-mea gene false?

| h3r a răspuns:

Da auzi?
Tu vorbești de conflicte? Când tu tocmai aia faci? Începi să-i acuzi pe ceilalți că se contrazic, când tu începi să te iei de fete!
Da cine ești tu?

Și nu, nu sar pentru că sunt fată, ci pentru că singur te-ai contrazis!
Tare deștept ești, chiar nu m-am putut abține!

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Crezi că el știe ce vrea să spună? Speră să agățe vreo gagică de pe aici cu textul lui laughing

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Mamă ce m-o enervat ăsta!