| Moni11 a întrebat:

Hei TPU! Acum exact doua saptamani am inceput sa vorbesc cu baiat pe Facebook si in seara aceea a vrut sa iesim dar mi-a fost frica si vreo saptamana am tot vorbit diferite chestii, el are iubita de 8 luni si saptamana trecuta ne-am vazut, ne-am plimbat cu masina prin oras si dupa ne-am oprit sa fumam o tigara, si ma intreaba ca "mai vrei pupic? " si eu spun ca "nu " si ma intreaba " ti-e rusine sa spui da?" si am spus eu da, si dupa vad cum se apropie si sa ma sarute. Cam 2 ore numai ne sarutam si ne atingeam subtil, m-a dat peste cap cu totul, ii simt fiecare atingere si sarut, dar are iubita si eu nu vreau sa renunt la el, ce ar trebui sa fac? Help! Dau funda
P.S el are 21 de ani, eu am 16.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce baiat istet NOTA 10 baieti mei luati NOTITE de data asta domjisoarei nu i-a mai fost frica hehehehe

LUATI EXEMPLU fratii mei de la FRATELE NOSTRU care joaca pe degete 2 fete intr-o maniera IMPECABILA respect NOTA 10

| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, vezi-ti de drum! Daca are prietena, eu spun sa nu te mai urci in maisna lui si sa nu-i mai raspunzi la provocari, sa nu puna prietena lui pe verunii sa te bata sau sa-ti faca vreun rau.
Sincer acum, tu chiar nu ai gasit al baiat?
Esti de condamnat pentru ca te bagi peste baieti care sunt deja in relatii cu alte fete. Jenant pentru tine!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te-ar iubi cu adevarat ar renunta sau ar fi renuntat deja pana acum la iubita. Din modul lui de a se comporta reiese un singur lucru cert, foarte clar si anume singura lui dorinta este cea de a te "arde" si nimic mai mult. Intr-adevar ai spus cat se poate de corect Help. Se pare ca si tu esti constienta ca singura lui intentie este aceea de a "ti-o trage" si nimic mai mult. Pazeste-te daca tu ai vrea de fapt altceva.

| Emilian65 a răspuns:

Intreaba-l cu cine vrea relatie, cu tine sau cu cealalta? Am impresia ca el vrea sa profite de tine si apoi sa-ti dea papucii.

| WaterDrop a răspuns:

Profita de tine ca esti naiva si nu vrea decat sex.

Tu decizi ce vei face de acum incolo.

| Interlopu_Piulita_1976 a răspuns:

Trebuie sa te faci mein seaco