| mandrutza a întrebat:

Prietena mea cea mai buna a inceput sa ma sarute, sarut frantuzesc ma refer, nu m-am asteptat la asa ceva, inseamna ca este indragostita de mine? amandoua avem 15 ani, si ne intelegem extraordinar, suntem si colege de banca, ne vizitam acasa f des, petrecem f mult timp impreuna.Saptamana trecuta a venit la mine acasa si cum stateam una langa alta, ea a inceput sa ma pupe pe obraz, dupa aceea un alt pupic pe buze, si mi-a spus ca vrea sa ma invete sa sarut cu adevarat (eu nu stiam)si a inceput sa ma sarute cu limba, tot mai mult, mie mi-a fost jena, adica nu am crezut ca o sa faca asa ceva, m-am rosit la fata rau de tot de emotie, sunt cam timida, si in afara de asta tot imi atingea si sanii. Ea stie sa sarute f bine a avut un prieten inainte. Este o fata f. dulce si feminina, si pana la urma mi-a placut mult de tot cum m-a sarutat, doar ca mi-e rusine cand ma gandesc ca am facut-o cu o fata si nu cu baiat cum era normal. De atunci a devenit si mai apropiata de mine, ma imbratiseaza si mai des si ma tine de mana, si a zis ca nu vrea sa se desparta niciodata de mine. Ma simt minunat cand ne sarutam, dar inseamna ca ei ii plac numai fetele, adica este lesbiana? nu am vorbit asa ceva cu ea, mie cam rusine...si daca ar afla parintii ar fi chiar groaznic! ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Symonel10 a răspuns:

Incearca sa nu ii mai da satisfactie... Cand vrea sa te mai sarute, respinge-o!

| euuuy a răspuns:

Ai purea sa incerci sa vorbesti cu ea despre baieti adica cat de draguta e x ce par fain are y ca si cum ai vrea sa ii dai de inteles ca tie iti plac baietii.Dar nu trebuie sa te gandesti ca ei ii plac fetele pentru ca eu cunosc multe fete din alte clase care se saruta pe buze numai de amuzament si au si atingeri mai...chiar de intind una peste alta in sale de clasa da ele in acelasi timp au iubiti.

| vampire16 a răspuns:

Poate ce ar trebui se nu le spui parintilor tai, si sa rezolvi aste singura.Inseamna ca nu e un semn bun, poate ar trebui sa tineti dragoste asta a voastra un secret.Rezolva asta sincura!