| hajsjsn a întrebat:

Hei TPU, am 11 ani si vreau sa cumpar prezervative si vanzatoarea nu imi da, m-as duce cu tata dar mi-e frica, ce sa fac sa-mi dea?

10 răspunsuri:
| GeoforceExperience a răspuns:

Ii spui de ziua ta ca visai de mult sa ai prezervative si ca vrei sa te joci cu ele

| 808 a răspuns:

Uhhh chile, eu la varsta ta ma gandesc ca sunt impreuna cu caractere fictionale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi da

| Veltorb a răspuns:

Roagă pe un prieten mai mare să-ți ia

| brokxy a răspuns:

Nu cred că exista mărime asa de mică laughing laughing laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Ii spui vamzatoarei ca ai intentia sa-ti faci o prastie performanta. Sau de ce nu : ii explici ca vrei sa faci o super ''bomba cu apa'' si ai rezolvat orice impediment care s-ar mai putea ivi.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Alta caterinca! crying

| cristimihailov a răspuns:

Cumpara baloane.
La varsta ta sunt asemanatoare.

| Emilian65 a răspuns:

Ce vrei sa faci cu prezervativele cumparate de tine? Esti prea mic sa te gandesti sa faci sex cu vreo fata.

| Anonima163333 a răspuns (pentru 808):

La fel si eu ma gandeam.