| ggwakkckwkw a întrebat:

Heii sall TPU, am 13 ani si doresc sa-mi iau prezervative...O sa-mi puna vanzatoarea ceva intrebari? Sau ma va lasa sa cumpar?

7 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Sa ti le dea rest la tigari!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti zice nimic, isi da seama ca la varsta ta nu le poti folosi decat sa le umpli cu apa si sa le arunci de la balcon

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si daca ai intentiona sa cumperi intreaga cantitate de prezervative dintr-un anumit magazin sau supermarket, nimeni nu va dori sa stie ce intentionezi sa faci cu ele. Prezervativele pot fi folosite si in alt scop decat cel 'consacrat' putand fi folosite in locul baloanelor colorate pentru pavoazarea unor incinte sau pe post de "bombe cu apa", daca sunt suficient de bine umplute....cu apa. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Vanzatoarea este multumita ca ai cumparat aceste prezervative si nu iti va zice nimic.

| Necunoscut112 a răspuns:

Ciucurelul poţi să îl freci şi fără prezervativ, să ştii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te va pune să completezi niște hârti și să le semnezi, apoi îți va suna părinți și îi va întreba dacă te lasă să te joci cu prezervativele. Stai calm, nimănui nu-i pasă. Poți să cumperi câte vrei.

| ValentinGeorge a răspuns:

Cand iti cumperi paine sau altceva presupun ca iti baga o lumina puternica in ochi si incepe sa te interogheze ce planuiesti sa faci cu painea aia. e doar normal.