| Cristi132 a întrebat:

Salut, daca am 15 ani, si vreau sa cumpar un prezervativ. Vanzatoarea mi.l da?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Te pune sa-l si probezi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Il gasesti la orice supermarket si nu trebuie sa intrebi vinzatorea, il pui pe bandă la casa de marcat impreună cu alte produse pe care le cumperi.

| cirsiti a răspuns:

Pentru la ba n-ai nevoie de prezervativ

| mihai69 a răspuns:

Dacă ai bani, desigur.

| kavasaki99 a răspuns:

Desigur!

| CiocanN a răspuns:

Da. ti-l da! si daca iti este rusine sa ceri de la farmacie sau magazin, iti ofer o varianta mai usoara: mergi in supermarket. in carrefour sau kauffland si te duci cu el la casa.big grin este mai usor asa daca iti este rusine sa iei

| Sorryeees a răspuns:

Eu din cate stiu, trebuie sa il cumpere un adult, nu se da tigarilor.La fel ca tigarile si alcoolul.Dar nimeni nu mai respecta legile, deci...

| Petripetri a răspuns:

Bineinteles

| anonim0just0for0me a răspuns:

Faza tare. Cand aveam 13 ani, nu eu, dar vreo 3 baieti din clasa mea, s-au dus la farmacie si au cumparat vreo 3 din alea. happy Le-au umflat in clasa, le-au pus pe maini. laughing Ce nebuni. Habar n-am ce scuza au folosit. Eu sunt sigura că-ți da. happy Bafta!

| cooper23 a răspuns:

Cat timp ai peste 14 ani, da, ti-l da.

| onitza455 a răspuns:

Bineînțeles

| BeatriceGGG a răspuns:

Daca nu ti-l da, il furi! laughing)