| wolfmarius a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa cumpar un prezervativ de la un magazin vanzatoarea poate sa-mi spuna ceva?

Răspuns Câştigător
| Dianaㄨ a răspuns:

Orice vanzatoare inhibata si cu putina minte va surade sau chiar va bufni in ras. Nu are ce sa iti spuna, si chiar daca iti spune ar trebui sa gasesti replica imediat...Si n-are rost sa-i spui ca e pentru altcineva mai mare. N-o priveste pe ea ceea ce faci tu cu prezervativul.

4 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Depinde cum e ca persoana, normal nu ar trebui sa spuna. Daca totusi zice ceva ii zici ca e pentru fratele tau mai maretongue.

| octha a răspuns (pentru AtateaConditii):

Sunt expirate fazele astea, cu fratele mai mare...indiferent unde stai trebuie sa existe macar un hipermarket(kaufland e peste tothee heesi te duci in market si iei de acolo daca nu vrei sa mergi la farmacie sa iei...cauta si tu un magazin unde sa fie vanzator un barbatwinkingo sa te inteleaga mai bine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu este nicaieri interzisa vanzarea de prezervative catre minori.

| DeanW a răspuns:

Nu o sa iti zica nimic vanzatoarea ca esti prea mic/mica. Gandeste-te la tigari ca spun ca sunt interzise minorilor si totusi se dau.