| Moldoveanu_Marius_1986 a întrebat:

Am cunoscut o fata si a inceput sa ne placem reciproc. Dar eu nu stiu ce sa fac? Ea este cu un an mai mica si daca o sa aleg sa fiu cu ea o sa se bage toti nemernicii sa ne desparta. Ce sa fac sa risc sa fiu cu ea sau sa ramanem in stadiul de amici sa zic asa?

2 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Bună.
Atata timp cat vă iubeţi, şi aveţi încredere reciprocă, nimeni şi nimic nu o să vă despartă.
Pa, pa.

| AndreeaKsjdj a răspuns:

Buna! Atata timp cat tu o iubesti si ea te iubeste nimic nu va v/a despartii.