| Misa332 a întrebat:

Am fost impreuna cu un baiat gen 4 luni. ne certam ne impacam si tot asa. Acum suntem certati pentru ca ultima oara a cam profitat de mine si de bunatatea mea si si-a batut joc. de destul timp nu-l mai bag in seama. Acum el se uita la mine pe drum. Adica nu se uita gen cu coada ochiului. Se uita asa cu toata privirea fara sa se fereasca. Si acum nu inteleg ce mai vrea de la mine.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca te preocupa ce mai vrea de la tine,inseamna ca el inca te mai intereseaza,asa ca va trebui sa hotarasti singura daca mai vrei tu ceva de la el,sau nu.
Adica, sau ii intorci privirea si te uiti si tu la el, ca o invitatie la discutie, sau ii intorci spatele cu mesajul clar ca nu mai vrei sa ai de-a face nimic cu el.
Tu hotarasti.
Dar ce anume vrea de la tine, numai tu ai putea sti!

| JaneEyer a răspuns:

Care e rostul împăcărilor şi despărţirilor? 90% din relaţii sunt sortite despărţirii, oricum. Lasă-l să se uite în continuare, dar cred că e de ajuns cu şansele acordate.

| neutrino a răspuns:

Stii ce inseamna ca un baiat sa-si bata joc de o fata? Probabil ca el inca nu a terminat jocul si se uita mai bine pentru a vedea ce trebuie sa faca.

| ȘefuLaValută a răspuns:

Si vrei sa stim noi? Cine il cunoaste stie ce vrea, cine stie situatia intelege dar noi? Hai sa intrebam de ce e cerul albastru, e la fel de relevant.Trebuie sa iau o pauza de la site-ul asta

| Delia445 a răspuns:

Cum adica si-a batut joc de tine? App.cati ani ai?