| carmina34690643 a întrebat:

Am inceput sa vorbesc pw facebook cu un baiat si asta pentru ca il plac dar nu m-am intalnit niciodata fata in fata cu el.Dar il plac din 2 motive:e foarte frumos si are un suflet bun cum putini au(stiu asta de la prieteni si din muzica pe care o asculta si comentariile pe caee le da). Dupa ce am vorbit in prima seara cu el am mai asteptat 2 zile si l-am intrebat iar ce face...imi raspundea foarte frumos dar eu ii puneam mai mult intrebari.a2a oara am vorbit cu el acum 2 seri..cand ar mai trebui sa il mau intreb ceva si va rog sa imi dati niste sfaturi cu ar fi ce as putea sa vorbesc cu el fara sa il plictisesc.el e cam timid si orgolios si nu cred ca m-ar saluta prea curand. vreau sa il fac sa aiba incredere in mine si sa fim macar prieteni...some help?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Trebuie si el sa dea semne laughing.Nu insista numai tu :-p! Dai dovada de disperare si nu e prea ok. Daca epuizati toate subiectele de discutie e grav ...stiu ce vb.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deja l-ai intrebat prea mult pentru anul acesta.

| carmina34690643 explică (pentru neutrino):

Si ce vrei sa spui? Ca il enervez daca msi vorbesc cu el?

| Laura927 a răspuns:

Cred ca depinde si de el...nu mai ai ce face tu! daca nu vine si de la el degeaba te strofocitusad