| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. orice sfat este bine venit sad! Cu o saptamana in urma am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu.nu am folosit prezervativ... dar nu si'a dat drumul in mine.Cam dupa o zi a inceput sa ma doara acolo jos cand mergeam la baie.si ma durea din ce in ce mai tare.acum vad ca durerea a inceput sa dispara incet incet. dar problema este alta.azi de fiecare data cand am fost la baie am observat cate putin sange pe hartia igienica. Ce poate ficrying? Sunt foarte speriata. Ce pot sa amcrying?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai luat o infectie cu transmitere sexuala de la prietenul tau. Poate blenoragie sau sifilis, sau altceva, e greu de spus. Trebuie sa te vada cat mai repede un ginecolog pentru diagnostic si tratament. Voi analizele obligatorii vi le-ati facut?

| AnnaMaria a răspuns:

Esti gravida

| Neagandalf a răspuns:

Poate ai fost virgina si na facut-o cum trebuie sad
Ori esti pe stop.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Ai luat vreo boala happy
asa iti trebuie! daca esti c...a!(daca nu este sotul tau)

| ZeWsSs a răspuns:

Inceput de sfarsit...sau probabil ca e ceva normal deci nu trebuie sa te speri...cam cati ani ai u asa?

| Cuppycake001 a răspuns:

Nu are cum sa'mi vina mensturatia.mi-a trecut doar de o saptamana si 5 zile. Si nu mai eram virgina

| mQriana a răspuns:

Ba nu mai speriati fatastraight face
cum sa fie gravida?:O
dhoamneee.

| 1People a răspuns:

Intrebarea era erai virgina? daca da e clar daca nu nu pot sa te ajut

| Chowder_1239 a răspuns:

Hiepr menstruatie, daca nu s-a dat drumul in tine, nu poti patii nimic... Cred

| Altintop a răspuns:

Poti sa ramai gravida chiar dac anul si-a dat drumul in tine deoarece cand are loc penetrarea lui ii curge 2-3 picaturi din p... suficient pentru a te lasa gravida.

| dumitrela a răspuns:

Se poate sa iti vina menstruatia...asta e parerea mea