| Cattalina a întrebat:

happy

Am o mica mare problema laughing:d. Va rog sa ma ajutati fiindca nu stiu ce sa mai cred. Dau funda si vot big grin.

So... ii un baiat... il cheama marcel whistling prin iunie cand am fost in sat mi-a trimis msg in care imi zicea sa il las in pace ca noi doi nu putem fi impreuna. Aseara pe la 5 fara ceva i-am trimis un msg in care il intrebam daca doarme si dimineata asta am primit un msg de la el in care zice " acum m-am trezit iubirea mea ". ce nu inteleg eu dce mi-a zis iubirea mea daca vroia sa il las in pace? sau dce a zis sa il las in pace?
nu stiu daca il mai iubesc dau daca el ma iubeste... credeti ca si-a batut joc?sad sau? va rog help mehee hee.

Scuzati greselile de scriere...

Răspuns Câştigător
| fedot a răspuns:

Poate a facut o gluma spunand "iubirea mea"...dar poate inca te iubeste...
ar fi bine sa porti o discutie cu el, care sa implice acest subiect.
spor.si sa va iubiti mult

2 răspunsuri:
| HelpBoy a răspuns:

EU cred ca a zis pur si simplu asa.

| xcandyoyo a răspuns:

Cred ca a fost iroinic... unii baieti ironici sunt nesi.hee hee