| XdaLindaAx a întrebat:

Si acum continuarea povestioarei mele happy... Aseara mi-a trimis mesaj si am vorbit cu el pana la 3 dimineata. Aaa si tin sa precizez ca el nu e cu fata aia, zicea decat ca o place straight face. Si imi spunea in mesaje ca nu inseamna nimic pentru el, ca decat vroia sa ma faca geloasa, ca ma iubeste, ca se gandeste mereu la mine si ca vrea sa fiu fericita, sa am stralucirea aia in ochi pe care o aveam cand eram cu el si de aia vrea sa stau cu prietenul lui. a zis ca se rupe in 2 si il doare enorm, dar prefera sa fiu eu fericita. si eu cum sa ii spun ca nu il plac pe baiatul ala si ca il iubesc pe el? straight face mi-a zis o groaza de chestii..sa il iert pentru tot ce mi-a facut, cand mi-a vorbit urat, ca eu sunt oxigenul lui. stiu ca poate credeti ca sunt vrajeli de clasa 1, ca toti au vrajeala in ei, dar nici eu nu mai stiu ce sa cred.

Răspuns Câştigător
| TymbarkCo0L a răspuns:

Poate chiar te iubeste:X...da-i o sansa si vezi daca a meritat spunandu-i ca e ultima sansa

3 răspunsuri:
| Alishia a răspuns:

Spune-i verde in fata ca il iubesti...pre bateti campi.

| Crissxxx a răspuns:

Vezi daca merita, ia incearca sa il faci sa creada ca il placi pe pr lui, daca se comporta ca un dobitoc, nu se merita, succes, la urma urmei e alegerea ta happy

| ioanaaa1998 a răspuns:

Eu zic sa il lasa sa mai lupte un pic pentru tine... daca poate face asta atunci intr-adevar merita iertarea ta. Succes! :*