| Ankaprintzesa a întrebat:

am o nedumerire. vorbesc de ceva timp cu un baiat, cand cineva il intreaba de mine roseste, in seara asta o prietena i-a zis ca nu ma simt bine si si-a facut griji, chiar am stabilit o intalnire, mi-a zis la un eveniment ca ma place si m-a sarutat desi era baut si dupa ceva timp a sous usor prieteni ca tine minte ce a facut si nu regreta iar mie mi-a zis ca isi doreste sa fie toate zilele ca aia, dar o fata se tot lauda cu el, a spus ca s-a sarutat cu el dar nu are nevoie de el... ce sa cred? Sfaturi?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul cand e beat spune multe adevaruri o spun din multe cercetari efectuate pe oamenii,eu as baga mana in foc daca nu simte ceva pentru tine,cand suntem beti ne amintim mai usor, suntem mai sinceri pentru ca zona frici e blocata asa ca nu ne e este frica sa spunem orice, din pacate se nasc si certuri, nu baga lumea rea in seama individia, prostia e ceva tipic unor gunaoie umane

| neutrino a răspuns:

Chiar daca bea, dar se si "roseste", el te place mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

băiatul te place. nu asculta de tipa aia, probabil e doar geloasă sau se oftică că nu-l poate avea.

| Ihvnnm a răspuns:

Poate este mai bine sa vorbesti deschis cu el si sa il intrebi daca este adevarat. Asa vei afla si tu daca este sau nu adevarat si va afla si el asta, pentru ca, daca nu este adevarat ce spune fata aceea, s-ar putea ca el nici sa nu stie ce spune ea.