| Ankaprintzesa a întrebat:

Heii, vorbesc vu un baiat, imi tot trimite pupici si chestii, cand cineva vorbeste cu el despre mine roseste si se face ca nu stie, recent la o stare civila m-a sarutat si a zis ca el ma place de ceva timp si era baut, iar dupa cateva zile a zis ca stie ce s-a intamplat si nu regreta iar mie mi-a zis ca vrea sa fie toate zilele ca aia, ce sa cred? Ce sa fac? Dau funda

3 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Se pare ca te place, ba chiar poate-si doreste o familie cu tine. happy Sa-l bagi cat mai mult in seama!

| dianainsta01 a răspuns:

Cum adica ce sa crezi? Te place. Daca si tu il placi mai iesiti si incearca sa il cunosti, sa vedeti daca aveti interese comune. Daca nu, refuza.l politicos.

| Lilulilu123 a răspuns:

Se pare ca te place, incearca sa-i arati si tu ca il placi ( asta doar daca il placi si tu ) si e posibil sa deveniti iubiti love struck