| Ankaprintzesa a întrebat:

Heii TPU, vorbesc cam de o saptamana cu un baiat, urmeaza sa vina la mine in seara asta, vorbeste foarte frumos cu mine si alalta seara i-am cerut parerea in legatura cu o poza sa pun pe fb si eu nu am mai pus-o si ieri mi-a scris " ce ai pus poza pe fb..." era gen suparat, acum cateva zile imi zicea " crudutaa", cand ma vede sau cand vorbeste cineva de mine el roseste, imi trimite mereu pupici si chestii dragute, imi dedica melodii, tot timpul incearca sa se bage in seama, el scrie primul in majoritatea datilor. acum cateva seri ne trimitean pupici si la un moment dat nu am mai zis nimic, dupa vreo 10 min mi-a trimis un mesaj si dupa a zis ca din greseala, aseara a fost la o aniversare si m-a sunat, eu dormeam si de dimineata mi-a scris... tin sa mentionez ca acum aproape o luna am fost la un eveniment si era acolo, era baut si am mers cu o prietena pana la baie, el a venit acolo cu un baiat si a zis ca suntem impreuna, eu nu am zis nimic. dupa m-a sarutat... la cateva zile a zis ca stie ce s-a intamplat ca nu era chiar asa beat si nu ii pare rau iar mie mi-a zis ca isi doreste sa fie toate zilele ca aia... deci? Ma place pe bune sau e ceva de moment? Dau fundaaa :*

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Chiar te place, ce semne mai vrei? Da-i si tu semne, eventual ii poti spune ce simti pentru el.

| LoveSleep a răspuns:

O să vezi după seara de azi.

| KMaddieK a răspuns:

Ce-ar fi sa-l intrebi thinking

| badearazvan a răspuns:

Nu vreau sa iti pierzi speranta da si eu cand sunt beat imi place aproape de orice prietena