| Gangsta girl` ;x a întrebat:

Am o problema cu monitorul. Se pierde dintr-o data imaginea si ramane negru paraca ar fi stins dar nu e. Ca sa isi revina trebuie sa dau restart la calculator. Am verificat cablurile, nu au nimic. Cum as putea rezolva problema?happy

Dau funda`happy [scuze categoria, dar e cea mai vizualizata]

Răspuns Câştigător
| ghineanamaria a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema cu a ta.Prima data am crezut ca e vorba de hard disk dar l-am rugat pe tatal meu sa curete unitatea.Cu uscotorul de par.Stiu ce e stupid dar acum nu mai am nicio problema. Sper sa rezolvi problema ta si eu sa primesc funda!

2 răspunsuri:
| Gangsta girl` ;x explică:

Mersi mult, o sa incerc azi si sper sa functionezelove struck

| radcasian a răspuns:

Trebuie sa cureti unitatea centrala cu o pensula mica de praf funda te rog!