| pentagon99 a întrebat:

am o problema eu si fetele din grupul nostru (nepopular ) avem 14 ani si nu am avut pana acum niciun iunit, iar ele (populare ) au avut sau au ...ar trebuie sa fac ceva in legatura cu asta? cum pot sa schimb situatia?

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Nu ar trebui sa faci nimic ci pur si simplu nu a fost sa fie, in viata ai timp de toate, o sa ai de-a iubiti pana o sa te saturi.
De ce noua fetelor de 14-15 ani ni se pare o tragedie ca nu am avut iubit in tot acest timp?
Cum ai putea sa schimbi situatia...
Oare? Incercand sa cunosti mai multi baieti din care unul sigur va fi pentru tine, iar daca nu gasesti asteapta ca iubirea vine si singura, nu e nevoie neaparat sa o cauti.

4 răspunsuri:
| HueyFreeman a răspuns:

Popularitate? Ce-i asta? O telenovela proasta din 'Murica anii 90?

| Xenya a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| Visitor a răspuns:

Ce problema majora ai si tu...
big grin