| pentagon99 a întrebat:

am si eu o problema ..am 14 si pana acum nu am avut niciun iubit, iar fetele populare au, sau au avut, insa eu si grupul meu nu am avut pana acum, ce ar trebui sa fac in privinta asta? funda.

Răspuns Câştigător
| malina1 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. Dragostea o sa-ti bata la usa cat de curand, trebuie doar sa o astepti soi sa o primesti cu bratele deschise. Funda?

2 răspunsuri:
| wasilika24 a răspuns:

Du-te la o petrecere in haine ma decoltate si imbatate si ai sa vezi cit iubiti o sa ai numa sa ai grija sa nu faci cu ei dragoste capoi ei o sate eie in consideratie ca pe o C*r*a

| loredanaFS a răspuns:

Gasesti raspunsuri aici: http://fetelestiu.ro/lifestyle/tabu/