| victoria34521 a întrebat:

Am o problema, in dragote, mda. urasc asta, dar presupun ca e vina varstei. Bun, am fost cu un tip, 4 luni. Si, din cauza ca am inceput liceul, el era ocupat, eu ocupata, nu prea mai aveam timp de noi. Faza e ca noi aveam o relatie la distanta. Am suferit foarte mult dupa el, dar incepuse sa-mi treaca, pana cand, intr-o zi, ma suna si vorbim. Lui i se facuse dor de miiine love struck, iar eu eram super fericita ca ma sunase. Am continuat sa vorbim 3 zile, pana cand i-am zis ca trebuie sa-mi schimb reteaua din motive personale. El -s-a suparat si ne-am certat si mai tare. Nu am vorbit deloc, pana cand, a venit la mine in oras si ne-am intanlit. Spre mirarea mea, mi-a vorbit ca de la iubit la iubita, si cand a trebuit sa plece m-a imbratisat si sarutat. Apoi m-a sunat iaar, dar iar ne-am certat si..acum iar nu mai vorbim. Eu sincer nu stiu ce sa fac. Simt ca ma iubeste, uneori. Dar cateodata am impresia ca ma uraste. Si nici nu-l pot uita, pentru ca atunci cand incep sa-l uit [teoretic] ma suna. Help me.puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Vorbeste cu el, daca se poate recupera relatia ok daca nu spune-i sa-ti dea pace ca vrei sa treci peste si asa nu vei reusi niciodata!
Totul depinde te tine si de caracterul tau! impune nu cersi clipe de iubire!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ignoră-l! Și așa nu te mai sună!

| shadow222 a răspuns:

Fiti mai seriosi 2 incearca sa mai lasi de la tine si evita cerutirle altfel o sa se destrame de tot acea relatie

| Patricia13BlackCat a răspuns:

S-ar putea sa te placa, sa nu te placa... Totusi intr-o relatie la distanta nu prea ai noroc.