| victoria34521 a întrebat:

Am o problema, in dragoste, mda. Urasc asta, dar presupun ca e vina varstei. Bun, am fost cu un tip, 4 luni. Si, din cauza ca am inceput liceul, el era ocupat, eu ocupata, nu prea mai aveam timp de noi. Faza e ca noi aveam o relatie la distanta. Am suferit foarte mult dupa el, dar incepuse sa-mi treaca, pana cand, intr-o zi, ma suna si vorbim. Lui i se facuse dor de miiine, iar eu eram super fericita ca ma sunase. Am continuat sa vorbim 3 zile, pana cand i-am zis ca trebuie sa-mi schimb reteaua din motive personale. El s-a suparat si ne-am certat si mai tare. Nu am vorbit deloc, pana cand, a venit la mine in oras si ne-am intanlit. Spre mirarea mea, mi-a vorbit ca de la iubit la iubita, si cand a trebuit sa plece m-a imbratisat si sarutat. Apoi m-a sunat iaar, dar iar ne-am certat si..acum iar nu mai vorbim. Eu sincer nu stiu ce sa fac. Simt ca ma iubeste, uneori. Dar cateodata am impresia ca ma uraste. Si nici nu-l pot uita, pentru ca atunci cand incep sa-l uit [teoretic] ma suna. Help me.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asta nu-i relatie, uita-l si nu-i mai raspunde la telefon

| Azµre a răspuns:

Nu vă iubiți, e ceva trecător, vezi de alt băiat nu se merită să te tot desparți și să te împaci nu merge așa.

| BlackSkyz a răspuns:

Hmmm sunt 2 posibilitati, ori te iubeste dar nu stie cum sa spuna sau sa iti arate ori se joaca cu tine, cand nu are ce face te mai baga in seama