| BeiiByiLuvYouu a întrebat:

Am o problema la messenger.Cand vreau sa imi schimb culoare scrisului permanent la toate persoanele, dau la >>messenger-preferences-appearances si imi selectez culoarea, dau apply si dupa ok. Bun pana acum... dar pe urma cand vorbesc cu cineva, imi apare dar arunci cand scriu iar cand dau enter imi apare cum era inainte.Va rog ajutati-ma! Mentionez ca am mess.11

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dai click unde îţi apar culorile, apoi dai click pe Color Effects şi de acolo îţi alegi culoarea pe care o vrei şi dai click pe Use Alternate Colors Effects şi pe Alwazys Use Color Effects şi OK.

1 răspuns:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Salut
pai,ai iesit de pe messenger ca sa se aplice scrisul si culoarea?happy
dupa ce alegi un scris/culoare la chat, iesi de pe messenger(dai sign-out si revii imediat)
baftahappy