| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot schimba culoarea scrisului la yahoo messenger sa fie permanent!

Răspuns Câştigător
| anndellinna a răspuns:

Pai intri la messenger>preferences>appeareance>change fonts &color. si schimbi cum vrei culoare>apply si Gata!

5 răspunsuri:
| Rihanna a răspuns:

Deschizi lista ta de mess.de sus alegi messenger-preferences-appearance.si ai un buton cu change fonts&colours.setezi cum vrei acolo si salvezi

| AleandraIleana98 a răspuns:

Pai depinde unde vrei sa schimbi scrisul. Daca vrei sa il schimbi cand voebesti cu cineva dai sa vorbesti apoi format dai pe pensula aia color effect alegi de acolo culorile sau culoare si ok. Daca vrei sa schimbi scrisul cum iti apare in lista dai messenger preferences aperances change font and coulors apesi pe culoare ok si gata. Sper c te-am putut ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms mult mai ajutat

| alyn2010alyn a răspuns:

Exact

| razvaN93 a răspuns:

Am si eu o problema. am facut exact cum ati zis si tot nu imi merge. ce s-ai fac?