| anonim_4396 a întrebat:

Deci, vreau sa stiu unde dau la Messenger ca sa scriu cum vreau(culoare etc) dar mereu, pentru ca stiu cum sa dau atunci cand vorbesc cu cineva, dar daca inchid fereasta revine la normal + sa schimb culoarea Messenger-ului,adicha acel chenar, funda happy

Răspuns Câştigător
| AlexMrs a răspuns:

Messenger / preferances / apparence / change colors and fonts!

1 răspuns:
| MaskedMan a răspuns:

Dai pe Acel "T" de pe mess si iti apare un fel de acuarela cu culori pe acolo ..scrie acolo:B,""I" u ala inclinat si U cu bara jos dai click pe aia cu culori iti alegi culoara sau color efect(pentru mai multe culori ) Daca ti se intampla sa ti se opreasca culoarea fa din nou si mie mi se intampla funda?