| anonim_4396 a întrebat:

Deci, îmi place de un băiat, încă din vară, dar lucrurile s-au schimbat. Atunci vorbeam cu el până dimineața, etc.. Apoi a început școala, și a venit la noi la școală ( e din altă școală ). Eu îi zâmbeam și îl salutam, și el făcea la fel. Mi s-a părut că nu se uita la mine, și așa și era. Se uita la prietena mea cea mai bună, pentru că îi place de ea. Mi-a dat block pe messenger, și alt fel nu putem vorbi. Acum mi-a dat unblock, și aș vrea să îmi spune-ți ce aș putea să îi scriu.
Mulțumesc anticipat!

18 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu-l mai baga in seama, nu te place, te evita! Uita de el si gaseste-ti altul!

| R0R0 a răspuns:

Eu zic sa nu ii scrii nimic.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Ce te-ai dat tu pe Arsenal, ti-ai pus si avatar cu ei, bwuahaha

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

rolling on the floor)
Dap. Arata bine poza si am zis : De ce nu?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Maine daca ai timp, pe Eurosport 1, la ora 14:00 joaca Arsenal cu Leicester, daca bate Arsenal, se relanseaza campionatul, trece pe 2 si pune presiune mare pe Leceister pentru a lua titlul.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Imi zici tu cine castiga! big grin

| Florentina9210 a răspuns:

Ce sa ii scrii dupa ce ti-a dat block si te-a scos de la unblock? : ''Du-te dracului de idiot. eu nu sunt ''rezerva'' ta.''
Si nu ii mai zambi unui baiat care nu iti da atentie, nu asa te respecti!

| Staind a răspuns (pentru Florentina9210):

Esti asa de fioroasa :'(

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

rolling on the floor)))) Asa boala ai pe cei care dau blocaj?

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Atata timp cat mi-a dat block, realizez si eu cat am ''insemnat'' pentru acea persoana. Cum ai vrea sa ma comport? ''Multumesc, dragule''?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca ti-au gresit, treci la atac cu eismug!
Ai si tu dreptatea ta.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Pacat ca nu am o arma. smug Nu suna rau. laughing
Oricum, nu merita sa ma enervez cu ei.
Normal ca am dreptate. Cand nu am avut eu? ''feeling modest''.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Mai avem si noi momente de confunzie, nu suntem perfecti ca sa avem mai mereu dreptate. Modestia este mai puterinca, insarolling on the floor

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Tu cum ai proceda daca cineva ti-ar da block, nu ai fi suparat pe acea persoana? Nu ai merge sa ii ceri explicatii? Sa vezi de ce a facut-o.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca nu ma intereseaza persoana respectiva, poate sa ma considere si mort, nici nu as misca un deget ca sa-mi pese. Daca tin la persoana respectiva, m-as simti super-naspa si as incerca sa vad din ce cauza a facut gestul!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Pai cum ai ''incerca''? Ai cauta-o si ti-ai face sa zicem cont unde are ea profil? Cum a facut psiho ala cu mine? De nu mai scapam de el.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca o cunosc in realitate, cand ma intalnesc cu ea pe strada ii cer explicatii, dar daca este o tipa de pe net, nu prea as pune pret pe ''marea cautare''.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Drimmero):

Hmm, m-ai pus pe ganduri. In orice caz, imi voi lua o masura de ''protectie cu mine cand voi iesi.:/