| Saraguran a întrebat:

Hei Tpu.Am probleme cu crushul.Îl plaaac super mult din clasa a-5-a dar nu cred ca simte la fel.I-am spus acum o sapt ca-l plac printr-un mesaj dar mi-a dat seen rolling on the floor) si urmatoarea zi nu m-a băgat deloc in seamă, iar urmatoarea zi vorbeste cu mine de parcă nu se întâmplase nimic. Imi face semne, ne uitam unul la altul in ore timp de vreo 2-5 min si dupa ne rușinam. Vorbim in pauze ieri m-a luat in brate, eu find mai pitica de cat el mi-a pus mâna pe cap si imi zicea pitico, am facut si pariuri, vine uneori prin spatele meu si mă speri ..Azi nu m-a băgat cam de loc in seamă.Si cred ca m-a băgat in fz. sad
Voi ce credeti? mă place?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur, nu ii esti "complet" indiferenta. Probabil ca mai tatoneaza fiindca este imatur. Incearca sa preiei tu initiativa si astfel sa-i dai increderea necesara in vederea stabilirii unei relatii, cel putin chiar si doar de prietenie. Succes!

1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Eu cred ca doar ii place sa se "joace" cu tine. Daca intr-adevar iai fi placut atunci ar fi facut si el ceva in sensul asta, putea sa te invite la o intalnire... in nici un caz sa taca ca un las. Poate te place dar nu mai mult de best friends