| Burlacu_Mădălina_1995 a întrebat:

Hei, TPU..Am si eu o dilema, sunt la facultate anul 2 iar de la inceputul anului am inceput sa ma inteleg foarte bine cu el, gen ne sunam sa mergem amn2 la cursuri, am avut si cateva iesiri impreuna cu alti prieteni..Incet, incet eu am inceput sa simt ceva pentru el..Stam tot timpul amandoi la facultate, ne uitam unul la altul cu priviri lungi insa el nu mi scrie nimic asa mai evident, doar chestii de facultate..Eu abia m-am despartit de prietenul meu cu care am avut o relatie de 3 ani.E posibil sa fiu confuză in privinta colegului? Oare amestec sentimentele.
P.S : El stie ca am avut relatie si ca s-a terminat.

1 răspuns:
| BroascaCuElice a răspuns:

Pai, daca l-ai iubit cu adevarat pe fostul tau prieten nu cred ca te-ai putea indragosti asa de repede de altcineva din moment ce abia te-ai despartit de prietenul tau, deci probabil esti confuza si cred ca e mai bine daca nu te-ai grabi in privinta colegului