| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am 16 ani si sunt cu un baiat de aceeasi varsta cu mine de cateva luni. Il iubesc foarte mult insa de multe ori imi spune ca nu ii arat asta. Cum as putea sa ii dovedesc?

Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| tellmedontgiveup a răspuns:

Mdaaa...baiatul vrea sex dar nu stie cum sa ti-o spuna ca sa nu-ti dai seama ca vrea sa profite de tine. Tu cum esti in limba dupa el ai s-o faci cu el. Apoi el va scapa de tine. Evita-l o vreme, vezi daca te cauta, daca nu, inseamna ca nu tine la tine si ca de fapt doar isi batea joc de tine. Pune-l si pe el sa-ti demonstreze si nu cu "vrajeli" si vorbe ca nu asa se demonstreaza dragostea adevarata. Nu te lasa jucata pe degete doar pentru ca il iubesti, dragostea te orbeste si il face pe el sa faca ce vrea din tine. Adevarul doare dar sa traiesti in minciuna e si mai rau.

9 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Spune-i ca il iubesti, gaseste-i cuvinte de alint, mesaje deocheate. Bafta!

| Juliaaaaa a răspuns (pentru Elvina):

Am facut asta intotdeauna dar niciodata nu a apreciat si i se pare ca sunt doar vorbe. Mai ai vre`o idee?

| Elvina a răspuns (pentru Juliaaaaa):

Mai mult ca sigur vrea sex. Depinde de tine ce alegi.

| neutrino a răspuns:

Intreaba-l pe el ce anume trebuie sa-i arati si daca e multumit cu atat. Poate ai sa fii surprinsa sau nu de raspunsul lui.

| Juliaaaaa a răspuns (pentru neutrino):

Mereu imi spune sa il surprind. mai ai vre`o idee?

Răspuns utilizator avertizat
| alma17 a răspuns:

El cred ca vrea sa ii arati prin sex ca il iubesti dar nu te culca cu el de la varsta asta.

| nklfjagfalkhgalkgh a răspuns:

Spune-i doar cuvinte din inima. Nu il mintii prin mesaje doar ca sa il impresionezi. Incearca sa ii dai mai multa atentie desigur si prin cuvinte si prin fapte. Spune-i ca il iubesti de mai multe ori atuci cand chiar simti asta.winking

| Celestee a răspuns:

De multe ori cand baietii spun asta sau se indoiesc inseamna ca ei cauta altceva sa ai grija, daca ii arati ar trebui sa isi dea seama, conteaza sa iti arate si el ca te iubeste.