| alinaali a întrebat:

Hei, TPU! am si eu o intrebarehee hee... dc simt mereu nevoia sa ma masturbez? sunt fata si am 13 ani:d

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a facut de sex.

| alinaali explică (pentru darrio2007):

Da asa e dar ce sa fac?laughing

| alyzee a răspuns:

Nu stiu de ce, dar incearca sa o raresti pentru ca ai sa te faci mare si ai sa ai probleme in a avea un orgasm alaturi de un partener adevarat

| pustoaica18 a răspuns:

laughinglaughing "13 ani"..."masturbare"? pfff, ce intrebare poti sa-ti pui la varsta asta?! dumnezeule! are dreptate darrio2007, mai bine fa-ti prieten, ca cine stie ce dracu iti faci la ce varsta ai!

| Mmooaarro a răspuns (pentru pustoaica18):

Oo da? si explica-mi si mie cu ce ar ajuta-o daca si-ar face prieten? ar face sex cu el in loc sa se masturbeze? la asta te referi? tin sa iti reamintesc ca are 13 ani, si pana la urma daca ii place sa o tina tot asa.97% din populatie s-au masturbat macar 1 data, unii inca se mai masturbeaza, pe cand ceilalti nu. deci spune-mi cu ce ar ajuta-o pe fata asta de 13 ani daca si-ar face prieten? nu cred ca asta ar opri-o de la masturbare.nu gandesti ce spui? cum sa isi faca prieten la 13 ani? suferi?