| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Am si eu o intrebare pe care voiam sa v-o pun de mult happy. Acum ceva timp am facut un mesaj anonim baiatului de care imi place spunandu-i ca-l plac de 2 ani. Eu nu sunt prietema cu acest baiat, decat din vedere, dar cu toate acestea el m-a incurajat cu sfaturi gen daca nu risti nu castigi si d-astea. Eu i-am spus ca nu mai imi place de el, dar nu cred ca a crezut deoarece nici nu este adevarat. oh go onj Am o prietena cu (,) care pot sta si care ma poate ajuta sa ma imprietenesc cu el sau macar sa ne cunoastem mai bine, dar imi este tare frica sa nu gresesc sau sa ma fac de ras sad. Chiar nu stiu ce sa fac! Dau si voturi! puppy dog eyes Cel mai lung si clar raspuns primeste frundita.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu teama nu rezolvi nimic. Imprieteniti-va, n-ai de ca sa te temi ca o sa te faci de ras.
El stie ca il placi adica stie ca este vorba despre tine sau despre o persoana anonima?

| BeiiBiiiyoo explică (pentru anonim_4396):

Stie despre cine este vorba.

| BeiiBiiiyoo explică (pentru anonim_4396):

In plus imi este frica sa nu-si bata joc de mine sau chestii din astea sad. El este un pic mai mare ca mine si se uita doar dupa alea cu forme care si le pun prea bine in valoare sad eu sunt sa zicem ceva mai "decenta".

| anonim_4396 a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

Daca e putin inteligent si nu unretardat nu isi va bate joc de tine fie ca te place fie ca nu. Eu zic sa incerci si sa vezi ce iese.

4 răspunsuri:
| 1stResponder a răspuns:

Pai si ce sa faci acum? Trebuie sa te imprietenesti cu el si sa va cunoasteti mai bine... iar mai apoi, cand va avea incredere in tine, ar trebui sa ii spui ce simti... dar sa nu-i amintesti de partea cu biletul anonim. s-ar putea sa nu-i cada bine.
Concluzia: Imprieteneste-te cu el ca sa ajungi sa fii cu el, daca e atractie reciproca.
PS: Nu cantitatea ci calitatea conteaza.