| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am 13 ani si imi place foarte mult de o fata...o vad in fiecare zii la scoala dar pentru ea sunt un anonim(poate ma cunoaste din vedere).Va rog dati-mi si mie niste sfaturi cum as putea sa ma imprietenesc cu ea si sa o fac sa ma placa.HELP!

Răspuns Câştigător
| Bebee2344 a răspuns:

1. Fa cunostinta cu ea.
2.Afla-i id de mess si incepe si tu o discutie pe orice subiect.
3. Intelege-te bine cu ea
4. Pune pe cineva dupa pasii astia sa vada daca te place si te descurci.Si stii si tu ca pana nu cunosti o persoana cu adevarat nu poti spune c-o iubestihappy

| DieHarD a răspuns (pentru Bebee2344):

Id-ul de mess il stiu

| Bebee2344 a răspuns (pentru DieHarD):

Intreab-o ce face, si etc.cu tupeu, ca nu pierzi nimic.Te asigur ca nu mori;-)

| DieHarD a răspuns (pentru Bebee2344):

Mi-a dat iggsad

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ești prea mic.

| DieHarD a răspuns:

Hai nu zau...sunt prea mic nu?

| Willd0n99 a răspuns:

Deci uite iti spun din experienta mea :prma oara incearca sa o ajuti sa fi mai mult cu ea de ex incearca sa ii dai belete cu admiratorul ei secret sau incearca sa iei informati despre ea cei place si de astea si adu vorba de ele de ex poate ii place un anumit film treci pe langa ea si spui ca te ai uitat la acel film sau cel mai simplu este sa ii spui in fata.