| Tadotaki_8217 a întrebat:

Spun dinainte: sunt rusinoasa~!
Deci: Imi place mult de un coleg...De cateva zile se comporta ciudat, PERVERS~... vreau sa spun: le prinde pe fete de solduri si spune " Stai dreapta" laughing si mai "ciupeste" fetele de fund.
Astazi intr-o pauza, nu mai stiu de ce, dar am imbratisat-o pe colega mea de banca, iar baitul respectiv vine la noi si-mi zice " Pentru 2 secunde as fi vrut sa fiu in locul ei"

8 răspunsuri:
| anonimatus a răspuns:

Inseamna ca te place:X

| nesuferit a răspuns:

Eu cred ca esti la gimnaziu si ca ai 12-13 ani?

Răspuns utilizator avertizat
| claudiufarcas01 a răspuns:

Buna! e bine daca a zis el asa vrea sa se dae mare ca sati atraga atentia :*

| Tadotaki_8217 explică:

@jhony0017: am spus deja, sunt rusinoasa [ stiu, e un defect ] nici daca am fi singuri n-as putealaughing. Si as vrea sa ma ajutati sa-mi dau seama daca ma place, din curiozitate pentru ca sunt 99, 99% ca NU MA PLACE.
As vrea sa aflu ce simte pentru mine, intr-un mod indirect, adic... fara sa-l intreblaughing teoretic nu se poate

| Tadotaki_8217 explică:

@nesuferit: Te-a rugat cineva sa-ti dia cu parerea cati ani am laughing?!

| nesuferit a răspuns (pentru Tadotaki_8217):

Pai conteaza varsta, ce sfaturi ce vrei sati dam daca nu stim cati ani ai

| Bruninhos a răspuns:

Corect...asculta-l pe nesuferit chiar daca-i nesuferit nu trebuie sa fii si tu nesuferita ca sa nu-i spui lui nesuferit cati ani ai. Spune`i si o sa te ajute ca nu-i nesuferit, doar asa e nick`ul lui NESUFERIT. SUCCES!