| ininjasaurus a întrebat:

Am un coleg de clasa X care in pauza ma gadila, ciupeste, intra in vorba cu mine... incearca sa imi atraga atentia. Insa, flirteaza si cu alte fete in fata mea. straight face Azi, la ora de sport, m`am imbratisat cu alt coleg [din prietenie], iar X s`a uitat la noi si a vrut sa ii traga o palma celui cu care ma imbratisam. rolling on the floor In fine, credeti ca ma place? Eu nu`mi pot da seama. D:
Multumesc. happy

5 răspunsuri:
| Tinusikk a răspuns:

Eu cred ca te place, doar ca nu are curajul sa ti-o spuna, flirteaza cu alte fete in fata ta pentru a te face geloasa, in fine ii placi sunt sigura...

| Laminin a răspuns:

Hei!
Vrea sa te faca geloasa oh go on
Gbu :]

| Addddda a răspuns:

Dahee hee s-ar putea. ar trebui sa vorbesti cu el clar, sa iti spuna si el ce vrea de fapt, si la fel si tu sa ii spui daca iti place sau nu de el. faza cu imbratisatu thinking interesant cu siguranta era gelos blushing. si ce celelalte fete care flirteaza in fata ta :-s poate vrea aceiasi chestie sa te faca geloasa thinking oricum succes :*

| ininjasaurus explică:

Edit: Mentionez ca imi zice si maimutica [porecla].hee hee
Dau funda. big grin

| ininjasaurus explică:

Edit: Mentionez ca imi zice 'maimutica' [porecla]. big grin
Dau funda.