| SwEeTgIrL_1752 a întrebat:

am si eu o problema, sunt cu un timp, pe care il iubesc mult, dar problema e ca este un tip care zice ca ma iubeste dar eu nu simt nimic pentru el si se tot baga in relatia noastra.de fiecare data cand stau cu prietenul meu apare si el.toata ziua se baga intre noi si baga strambe mereu.astazi s-a intamplat la fel nici nu ma bagat in seama prietenul meu.si vazand asta prietena mea i-a zis tipului aluia sa plece sa ne lase sa nu se mai bage, el a plecat dar imediat prietenul meu a inceput sa planga si s-a dus dupa el fara sa-mi zica nimic.asta ce inseamna? mai sunt cu el? ce sa fac? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Înseamnă că el nu percepe compania prietenului la fel cum o percepi tu; ba din contră, îi face plăcere prezenţa lui.
Încearcă să vorbeşti cu iubitul tău şi să îi explici că te simţi inconfortabil atunci când acest tip este prin preajmă, practic spune-i ce ne-ai spus şi nouă. Sunt sigură că va înţelege că îţi doreşti să petreceţi timp strict singuri.

4 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Pai ce sa insemne? poate e bisexual daca a plans dupa el,mai stii? vb cu el si vezi, n-ar trebui sa fie o problema de comunicare intre tine si pr tau din moment ce sunteti iubiti.dar na, intreaba-l de ce a facut asta si gata>bine acum iti "urez" noapte buna ca ma duc la nani tongue

| Johnny_3797 a răspuns:

Intrebal si vei afla.Cine stie poate e gay( intreaba-l si vei afla totul nu te rusina... Intreabaaaa

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Inseamna ca prietenul tau tine la tine cu adevarat. Baietii nu prea plang in fata fetelor sunt orgoliosi. Lupta pentru relatia ta cu el mai ales ca si tu il iubesti. Puteti vb intr-o zi toti trei si ii poti spune tipului care zice ca te iubeste ca tu ai deja prieten si ii iubesti pe el. Iar el sa te lase in pace si sa iti respecte decizia daca te iubeste cu adevarat daca nu o face inseamna ca vrea doar sa iti faca rau

| cryssa a răspuns:

Lasa, o sa treci peste asta
poate ai petrecut momente frumoase cu el si nu merita sa te enervezi atat din cauza unui ghimpe in talpa
spune-i enervantului ceea ce ccrezi tu despre el, verde in fata pentru ca altfel nu va intelege
ccu iubitul tau nu stiu cum ramane...sigur va trebui sa discutati
mult noroc, te pupa cryssa:* >big grin