| deutza a întrebat:

Cum sa va explicthinking Fostul meu prieten pe care il iubesc mult vrea sa se impace cu mine. Bun e totul bine si frumos pana la faza asta, dar o fataoh go on se tot baga intre noi.Adica ea zice ca sunt impreuna si chestii trestii, dar el mi-a explicat ca nu e nimic intre ei, numai aia si-ar dori dar el pe mine ma iubeste.Bun...problema mea e ca as vrea sa ma impac cu el, dar nu vreau sa se bage si dupa persoana aia intre noi, ca apoi eu nu raspund de consecinte ca oricum stau prost cu nervii, de cand imi baga aia povesti si ma minteoh go on adica zice ca ea nu s-a bagat intre noi, dar stia foarte bine ca prietenul meu.ma rog fostul.are prietena si ii scria mesaje genu cf pui?, il cauta mereuoh go on si nu stiu cum sa fac sa nu mai bage aia strambe intre noi ca nu prea as vrea sa se ajunga la bataie.straight faceCum ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Am avut si eu probleme cu o fata si o credeam iar asta ducea la certuri.ma suna intruna.pana am prins-o cu minciuna.eu zic sa ai incredere in prietenul tau fiindca exista si fete obsedate care vor sa faca numai rau

5 răspunsuri:
| SeNyS a răspuns:

Bai... cea mai buna solutie e iniferenta, nu o mai luati in seama nici tu nici el, si daca se va vedea ne bagata in seama v-a renunta singura, la prosti nu trebuie sa le dai apa la moara, cand ii da sms de ex sa nu-i raspunda, pe unde o vedetei nu o bagatai in seama. Oricum daca el pe tine te iubeste, nu ar trebui sa va stresati din cauza ei. Poate ar fi bine sa-si schimbe el nr de tel si dao'n masa p'aia.

| deutza explică:

Cosmina05 eu am incredere in el altfel nu as accepta sa ma impac cu el dar ma deranjeaza ca aia nu intelege. El i-a spus frumos ca el pe mine ma iubeste si nu vrea sa fie cu ea...si eu il cred, dar aia zici ca e turcastraight face

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Eu cred ca el ar trebui sa vb cu ea si sa rezolve problema ca sa puteti fii fericiti impreuna.

| ღmarynaღ a răspuns:

laughing)) iau de par, nu asculta spune-i ceva de genul : si ce te F. pe tine hrija si daca continua spune-i aa ce ma ti-e ciuda ca pe tine nu te place fraiero tongue. si asa mai departe si daca te enerveaza da-i o palma mai incet big grin, fundita?

| monyk_8870 a răspuns:

Draga mea, gandeste-te ca el pe tine te vrea, iar asta conteaza cel mai mult, pe ea trateaz-o cu indiferenta, indiferenta doare cel mai tare