| Ciocolatica13 a întrebat:

happy Am vazut ca au mai fost pune intrebari de genul asa ca. de ce sa nu intreb si eu : Care e marimea unui... um... penis la 15 ani? big grin

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Media unui adult este între 11, 5 Cm - 14, 5 Cm! Fă calculul unde ar trebui să fie al tău situat...

| h3r a răspuns:

Dupa nickname imi dau seama ca esti fata. Sper ca nu incerci sa-ti dai seama de marimea penisului prietenului tau.
Oricum... intrebarea e cam banala. Conteaza si de dezvoltarea fizica, are timp "sa-ti" creasca.
Mai lasa complexele.

Take care!

Răspuns utilizator avertizat
| LostInBubble a răspuns:

Un metru! happy
Vezi ca una a sarit de pe geam. happy

| Azµre a răspuns (pentru LostInBubble):

Bubule unde esti?

| LostInBubble a răspuns (pentru Azµre):

In seara asta.

| Azµre a răspuns (pentru LostInBubble):

Ok bubble blushing

| Pawker a răspuns:

Nu e de ras... acum lungimea depinde de metabolismul fiecaruia... insa ai penisul decalotat? Daca nu ar trebui sa mergi la doctor, nu este grav. Decalotarea se face prin 2 metode:

1.tragerea pielitei si aplicarea unei creme

2.interventie chirurgicala

Iti recomand varianta 1, dureaza cam 1 luna, insa nu este dureroasa. Iti va da medicul detalii.

| TANACA a răspuns:

Daca chiar esti fata ceea ce si cred ca esti dc nu il dezbraci sa eu masori k tu ori esti curioasa ori vrei sa faci sex cu el