| CobraGuy a întrebat:

Care e marimea ideala pentru penis? Intreb pentru un prieten

17 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Conform studiilor care au fost efectuate de medicii si specialistii in domeniul sexologiei, a reiesit ca potrivit afirmatiilor femeilor care au luat parte la studii si experimente de aceasta natura, se pare ca femeile prefera ingeneral un penis de 16-17 cm lungime si aproximativ 12 cm in circumferinta (cca 4 cm in diametru).
http://unica.md/......-femeilor/
Cu toate ca adancimea medie a vaginului este de doar cca. 8-11 cm iar lungimea medie statistica a penisului se situeaza pe plan mondial in jurul valorii de circa 13-14 cm. si circumferinta de 11 cm. Multa sanatate!
https://www.descopera.ro/......elor-17-cm

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu inteleg, daca ele o au de 8-11 de ce vor penisuri aproape duble?

Răspuns utilizator avertizat
| Subsemnatul123 a răspuns (pentru CobraGuy):

Are sens acum rolling on the floor laughing

| Emilian65 a răspuns:

Penisul ideal in erectie este de 12, 21 cm in lungime si de 11, 66 cm in circumferinta.

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns:

Hmm...
Întrebi fiindcă ți-e rușine sa recunoști ca o fata ți-azis ca o ai mica?
Sau crezi ca prietenul tău nu e prea dotat?

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru CobraGuy):

Toți pustii care întreabă pe aici o au mica laughing
Găsești pe-aici pusti de 12-14 ani care întreabă 'e buna de 10? Dar de 15?' laughing

| Frank51 a răspuns:

Salut, marimea ideala este de 16-17 cm asa cum a zis corbulalbrosu.

| Plato a răspuns:

Ideal e o notiune echivoca.

| Bogdan70001 a răspuns:

A, credeam ca este pentru un proiect la scoala

| SupMates a răspuns:

Sunt lucruri mult mai importante decat acest aspect si nu cred ca te va respinge vreodata vreo fata care vrea sa aiba o relatie cu tine doar fiindca ai pensiul de 12 cm.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim9114562123 a răspuns:

Spune-I prietenului tău că nu există "mărimea perfectă". Depinde.

| omulcuraspunsul1505 a răspuns:

Faza cu prietenul e invechita(nu spun cu rautate), marime ideala nu este, depinde cum iti place tie, si de ce nu, iubitei tale.