| xAnnabella a întrebat:

Hei TPU as vrea sa merg la mare dar undeva sa nu fie asa de scump in mamaia la hoteluri de 2 stele imi puteti da exemple va rog?(scuze-ati categoria) dau funda :X

4 răspunsuri:
| Cioanca_Patricia_1995 a răspuns:

Eu am mers la eforie nord si am stat la o pensiune foarte ieftina 30 lei pe noapte si ai tot ce iti trebuie! si anul asta merg

| wciciw a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa iti cumperi un cort si sa te duci sa cauti pe undeva la case si sa le ceri locatarilor sa te lase sa stai 3-4 zile cu cortu la ei in gradina, in schimbul unor bani cat dai pe 2 zile de cazare la hotel, dai bani aia si stai 3-4 zile cu cortu daca esti de acord funda te rog

| Rammstein2001 a răspuns:

Hello,deci eu am avut o problema cu bani la birou si nu am mai putut sa ma duc la hoteluri fitoase asa ca a trebuit sa aleg ceva ieftin.Pot sa-ti dau cateva sugestii daca vrei:
-La Scoica Land(mancare buna, camere mai si curate si are 3 stele.)
-Marian Surf(aici sunt camere mai mici dat comode chiar pe malul marii si are doua stele). Cand am fost eu era in jur de 150-200 lei
Sper sa te fii ajutat