| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa-mi cresc fertilitatea si sansele de-a ramane insarcinata si nu stiu cum, de cateva luni tot incercam, dar fara rezultate. Sfaturii?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Ce zici daca ai merge la doctor? laughing Sau vrei sfaturi babesti?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cică s-au inventat medicii obstetricieni, care exact de astfel de probleme se ocupă!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mediiiic!

| ywar a răspuns:

Sfaturiii? Rezolv orice problema de cazut closca, de deochi, de "inpotenta", de vraja de famelie neagra... Ce mai! Daca ma chemi pe mine numai ca ma uit la tine si ramai!

| YouandI a răspuns:

Cel mai bun răspuns vi-l poate da un doctor specializat, mergeți și vorbiți, aflați care este problema, eliminați stress-ul ( și gândul că trebuie să faceți un copil și nu merge e un stress, incercati sa va schimbați puțin gândirea, fiți mai pozitivi ). Vă urez mult succes!

| kirarin a răspuns:

Poate problema e la el