| zozy14 a întrebat:

Hei TPUhappy aseara am fost la balul bobocilor si am vazut o fata care m-a cam fermecat am mers i-am cerut numarul de telefon am intrebat-o cum o cheama am dansat cu ea i-am cerut Facebook-u si am inceput sa vorbim am dansat impreuna =p~ imfine acum vorbesc cu ea si m-am gandit sa o invit in oras... dar nu stiu unde...sad sunt din cluj big grin si as vrea sa imi ziceti ceva pub-uri sau ceva de genubig grin Multumeschappy Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti raspund in legatura cu locatia pentru ca nu sunt din Cluj dar vreau sa te felicit ca vad si eu in sfarsit un baiat care are curaj sa ceara numarul unei fete.M-am saturat de copiii de aici care zic "sunt timid nu stiu ce sa fac". FELICITARI!