| AndreeaDeeeea a întrebat:

Hei TPU,asta e o intrebare pentru baieti, o fata care e mai scunda vi se pare neatragatoare?

21 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Fetele mici de inaltime sunt cele mai simpatice.

| KamyKaze666 a răspuns:

Depinde de gusturi, mie unul o fata mai scnda mi se pare mai draguta.

| unarab40 a răspuns:

Vorba buna inalteaza dragostea si prelungeste relatia.nu e problema daca esti scunda

| mat31new a răspuns:

Fiecare are gusturi diferite. eu sunt inalt si mi se pare naspa sa apuc o fata care nu-mi ajunge la umar.

| RAY a răspuns:

Daca e inalta va vedea ca o insel daca e mica va banui ceva, o aleg pe cea mica, poate va vorbi si mai putin, mie mi se par toate fetele atragatoare

| neutrino a răspuns:

Mai scunda decat cine, decat ce? Daca nu este mai scunda decat nivelul marii, totul este ok.

| anonimg a răspuns:

"Ceea ce face farmecul unui om este bunatatea lui." (Proverbe.19:22)

| Felys a răspuns:

Parfumurile scumpe se tin in sticlute mici,cum sa fi neatragatoare draga doar pentru ca esti mica, nici vorba de asa ceva, am o colega, ea are 1, 55 h si sotul ei 1, 90, deci nu iti mai face griji pentru asa ceva

| AgathaRo a răspuns:

E ok o fata mai scunda "cu un cap" fata de partener, chiar mi se pare mai dragut. Sa nu sufere de nanism, fiindca atunci parterenerul pare mai "pedofilat" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricare dintre noi avem perechea noastra, ca sunt altii care nu se potrivesc din prima nu trebuie sa fie o disperare, nimeni nu s-a nascut invatat, daca ma intelegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mereu mi-au placut scundele.

| MoruAndrei a răspuns:

Cel puţin mie da, aici depinde de gusturile fiecăruia.

| Raul5765578 a răspuns:

Mie mi se pare neatragatoare dar fiecare baiat e diferit

| Chupulix a răspuns:

Fetele scunde sunt mult mai simpatice si mai dragute. Inspira ca trebuie sa fie protejate iar baietii adora sa protejeze o femeie, nu-i asa?

| WolfSRain a răspuns:

AndreeaDeeea pai sa-ti spun ce cred eu.
Sunt si baieti care sunt mai scunzi si nu este o problema dar aici intervin mai multe chestii fata, formele, zambetul(in opinia mea)atitudiniea sa fi increzatoare pe tine s, a.Eu find destuld e inalt 1.82 cand vad prima data o fata scunda mi se pare natragatoare dar sunt mai multi factori si mai importanti decat inaltimea.

| WolfSRain a răspuns:

Tu esti cea de la avatar?

| AndreeaDeeeea explică (pentru WolfSRain):

Nu,nu sunt eu, nu pun poze cu mine pe net

| docil a răspuns:

Daca arata bine e ok tongue... vrei sa vb pe privat?

| AcelTipArogant981 a răspuns:

Andreea, fetele mai scunde mie mi se par mult mai atragatoare... si mai simpatici, adorabile... apropo de unde esti daca nu.sunt prea indiscret pentru ca, cred ca te stiu :d

| Boss_Mari_1992 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia, mie nu mi se par neatragatoare

| LioNn a răspuns:

Depinde mult de gusturile fiecaruia, mie nu m-i se pare.